4

Факультетів

4
19

Напрямків

19
91

Спеціальностей

91
2000

Вартість від

2000 €

Економічний Університет у Катовіцах

м. Катовіце , Польща Показати на карті

Економічний Університет у Катовіцах

Форма власності: Державний
Вартість від: 2000 €

Економічний Університет у Катовіцах (пол. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach) - державний університет економічного та бізнес профілю у Польщі. Заснований у 1937 році. Щороку надає іноземцям можливість отримати безкоштовну або частково безкоштовну освіту у Польщі.

Факультети та навчальна пропозиція Економічного Університету в Катовіцах

В Університеті Економіки у Катовіцах працюють 5 факультетів, які пропонують абітурієнтам більше 100 спеціальностей. Частина програм є англомовними. У ВНЗ здобувають освіту 10000 студентів, у тому числі 100 з України. Іноземні абітурієнти найчастіше обирають для вивчення фінанси, логістику, управління та економіку. Викладацький склад університету - кваліфіковані науковці та практики. Навчання відбувається у невеликих групах, що означає індивідуальний підхід до кожного студента.

Економічний Університет у Катовіцах тісно взаємодіє з бізнесом. Партнерами ВНЗ є понад 300 приватних фірм та державних інституцій, зокрема, Santander Bank Polska, Comarch, Fujitsu Technology Solutions, IBM Polska, Unilever. Проявивши себе у спільних з бізнесом проектах, студенти знаходять місце для стажування або працевлаштування. Згідно з опитуванням на офіційному сайті Економічного Університету в Катовіцах, в середньому випускники знаходять роботу вже через 2 місяці по завершенню навчання. За розміром заробітків випускників ВНЗ знаходиться на другому місці серед усіх університетів Верхньої Сілезії.

Студентам Економічного Університету в Катовіце доступні поїздки на навчання або практику до понад 550 університетів та компаній-партнерів по всьому світу за програмами ERASMUS + та CEEPUS. У 2014 році ВНЗ визнано найбільш дружнім до іноземних студентів університетом Польщі (портал StudyPortals).

Економічний Університет у Катовіцах: безкоштовне навчання у Польщі для українців

У загальному випадку вартість навчання в Економічному Університеті в Катовіцах для українців стартує від 1910 євро за рік. Разом з тим, ВНЗ надає найкращим студентам з числа іноземців можливість безкоштовного навчання у Польщі. Щоб отримати стипендію,  яка покриває вартість навчання в Університеті Економіки у Катовіцах, потрібно мати хороші оцінки в українському атестаті про освіту. Пропозиція стосується навчання польською мовою.

Власники Карти Поляка також навчаються безкоштовно. Як і у попередньому випадку, оцінки українського атестата беруться до уваги.

Сучасна інфраструктура та гуртожитки Економічного Університету в Катовіцах

Економічний Університет в Катовіцах - це понад 150 сучасних аудиторій, більш ніж 30 комп’ютерних лабораторій, 2 тренажерних зали та великий басейн. Два власні гуртожитки Університету Економіки у Катовіцах пропонують студентам проживання у комфортних кімнатах з місячною платою від 300 злотих. Поза навчанням студенти займаються спортом, приймають участь в студентському самоврядуванні, наукових та творчих осередках.

Дізнайся більше про переваги Економічного Університету в Катовіцах та можливість безкоштовного навчання в Польщі - натискай кнопку зворотного зв’язку на сайті.

Поділитися:

Новини