8

Факультетів

8
85

Напрямків

85
293

Спеціальностей

293
750

Вартість від

750 €

Сілезький Університет у Катовіце

м. Катовіце , Польща Показати на карті

Сілезький Університет у Катовіце

Форма власності: Державний
Вартість від: 750 €

Сілезький Університет у Катовіце (пол. Uniwersytet Śląski w Katowicach) - один із найбільших польських університетів. Державний, створений у 1968 році. Пропонує іноземним абітурієнтам безкоштовне навчання у Польщі. Серед видатних випускників Сілезького Університету - міністр Єжи Конєчни, політик Войцех Круль, продюсер Кшистоф Грабовскі та інші.

Рейтинги, факультети та навчальна пропозиція Сілезького Університету в Катовіце

Сілезький Університет в Катовіцах - це 12 факультетів та понад 200 спеціальностей. Тут пропонують бакалаврські, магістерські, післядипломні та MBA програми. Мови викладання - польська та англійська. Найчисленнішими є філологічний факультет, факультет права та адміністрації та факультет суспільних наук. Територіально університет розміщений у чотирьох містах: Катовіце, Цешині, Хожуві та Сосновці. Тут навчаються майже 26 тисяч студентів з Польщі та інших країн світу. Викладацький склад Сілезького Університету в Катовіце - 2000 наукових працівників.

Понад 600 ВНЗ Польщі та інших країн є партнерами Сілезького Університету в питаннях студентської мобільності. Надзвичайно популярною є програма Erasmus+, по якій від 3 до 12 місяців можна навчатись за кордоном.

Бізнес активно співпрацює з Сілезьким Університетом у Катовіце: студенти проходять практики у Comarch, Grupa Azoty, IBM Polska та інших відомих підприємствах. ВНЗ є потужним центром науки та трансферу технологій в економіку. Тут досліджують актуальні проблеми охорони здоров'я, медицини, навколишнього середовища, зміни клімату, біотехнології, нанотехнологій та енергетики.

Сілезький Університет у Катовіцах: безкоштовне навчання для українців

Щороку Сілезький Університет у Катовіцах надає 200 безкоштовних місць бакалаврату та магістратури для іноземців. Це одна із найбільших пропозицій подібного типу і українці активно нею користуються. Вступ на безкоштовні місця в Сілезький Університет відбувається на конкурсній основі: до уваги беруться оцінки українського атестата та рівень знання польської мови. Безкоштовне навчання доступне для польськомовних програм. При цьому, вартість проживання, харчування та супутні витрати не компенсуються.

Власники Карти Поляка також мають право на безкоштовне навчання в Сілезькому Університеті в Катовіце та вступають на рівних з громадянами Польщі правах.

Студентське життя та гуртожитки Сілезького Університету

Поза навчанням студенти Сілезького Університету Катовіц реалізують свої хобі у 250 наукових та творчих колах. Тут працює видавництво журналу, одна з найбільших в країні студентських радіостанцій, академічний хор, спортивні секції та активне студентське самоврядування. В Сілезького Університету є 10 гуртожитків у містах, де є кампуси - Катовіцах, Цешині та Сосновці.

Безкоштовне навчання у Польщі - це цілком реально. Переконайся, натиснувши кнопку зворотного зв’язку на сайті або звертайся до представництв Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини