4

Факультетів

4
20

Напрямків

20
71

Спеціальностей

71
1435

Вартість від

1435 €

Університет Інформатики та Управління в Жешуві

м. Ряшів , Польща Показати на карті

Університет Інформатики та Управління в Жешуві

Місто: м. Ряшів
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1435 €

Університет Інформатики та Управління в Ряшеві (Університет Інформаційних Технологій та Менеджменту в Жешуві, пол. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ) - один з найкращих приватних ВНЗ Польщі. Заснований у 1996 році. Щороку пропонує українцям знижки та безкоштовну освіту в Польщі. Вища Школа Інформатики та Управління в Жешуві входить до 15 найкращих приватних університетів Польщі за рейтингом від Perspektywy (2018).

Факультети, спеціальності та дуальне навчання у Вищій Школі Інформатики та Управління в Жешуві

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві - це три факультети та понад 50 спеціальностей в областях ІТ, управління та медицини. Тут застосовується концепція дуального навчання, яка означає тісний зв’язок теорії з практикою. Це виглядає так: частина занять проходять у вигляді стажування на підприємствах. Весь час, а це не менше ніж 1440 годин, студенту оплачується. В рамках таких занять оцінки виставляються не викладачами, а опікунами на фірмах. Партнерами університету у питаннях практик і стажування є Аеропорт «Жешув-Ясьонка», Santander Bank Polska, АТ Deutsche Lufthansa, Raben Polska та Skrivanek.

В Університеті Інформатики та Управління в Жешуві навчаються близько 7000 студентів, в тому числі 1500 іноземців. Студентів з інших держав приваблює медична та ІТ-освіта в Польщі за доступною ціною, широкий вибір англомовних програм та можливість отримати стипендію з фонду Вищої Школи Інформатики та Управління в Ряшеві. Найпопулярнішими спеціальностями є економіка, інформатика, туризм та рекреація.

Університет активно розвиває міжнародне співробітництво. Популярною серед студентів є програма мобільності Erasmus+, що дозволяє частину року навчатись в університетах-партнерах зі США, Францї, Німеччини, Великобританії та інших країн . Також, в Університеті Інформатики та Управління в Жешуві діє програма подвійного диплому з Anshan Normal University (Китай).

Знижки та безкоштовне навчання в Університеті Інформатики та Управління в Ряшеві для українців

Вартість навчання в WSIiZ у Жешуві для іноземців стартує від 1000 євро. Разом з тим, університет з власного фонду пропонує стипендію талановитим студентам. Стипендія може покривати 100% або 50% вартості навчання. Діють “сімейні” знижки: вартість навчання зменшується на 10%, якщо в університеті навчається член родини студента. Також, діє програма School of Leaders, в рамках якої університет компенсує вартість навчання для талановитих студентів.

Сучасна інфраструктура та гуртожитки Університету Інформаційних Технологій та Менеджменту в Жешуві

Університет Інформатики та Управління у Жешуві має все необхідне для комфортного навчання та відпочинку студентів. Університет пропонує проживання у зручних гуртожитках в Жешуві та за його межами (в тому числі в Кельнаровій). До складу ВНЗ входять сучасні лекційні зали, комп’ютерні лабораторії, поліграфічний центр, бібліотека, академічний клуб та Центр туризму і рекреації УІТМ в Кельнаровій. Останній поєднує в собі функції студентського корпусу та сучасного конференційно-рекреаційного комплексу з чудовими умовами для організації конгресів, конференцій, майстер-класів, навчання та відпочинку. Центр знаходиться за 10 км від Жешува.
Цікавишся медичною або ІТ-освітою в Польщі? Університет Інформатики та Управління у Ряшеві - достойний варіант. Дізнайся більше, звернувшись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів” або натискай кнопку зворотного зв’язку.

Поділитися:

Новини