14

Факультетів

14
44

Напрямків

44
71

Спеціальностей

71
820

Вартість від

820 €

Сілезька Політехніка

м. Катовіце , Польща Показати на карті

Сілезька Політехніка

Форма власності: Державний
Вартість від: 820 €

Сілезька Політехніка (пол.Politechnika Śląska) - один з найбільших державних технічних університетів в Польщі. Заснований у 1945 році. Близько 10% президентів компаній регіону є випускниками Сілезького Політехнічного Університету.

Рейтинги та відгуки про Сілезьку Політехніку

Сілезька Політехніка входить до переліків найкращих польських ВНЗ. Так, університет займає 4 місце у рейтингу технічних та 9 місце у рейтингу всіх ВНЗ Польщі від Perspektywy. Найкращим відгуком про Сілезьку Політехніку є кар’єра студентів. За даними тижневика Wprost ВНЗ займає четверте місце в країні за затребуваністю випускників на ринку праці. Ті, хто здобув освіту в Сілезькому Технологічному Університеті, заробляють найбільше в регіоні (дослідження компанії Sedlak & Sedlak).  

Факультети та спеціальності Сілезького Політехнічного Університету

Сілезька Політехніка - це 15 факультетів та понад 125 спеціальностей. Територіально університет розміщений в трьох містах: 11 факультетів знаходяться у Глівіце, 2 у Катовіце та ще 2 у Забже. В рейтингу інженерних спеціальностей від Perspektywy програми Сілезького Політехнічного Університету інженерія середовища та логістика визнані найкращими в країні (2018). Університет пропонує абітурієнтам актуальні польськомовні та англомовні програми. Крім кваліфікованих інженерів, Сілезька Політехніка готує професіоналів у галузях адміністрації, педагогіки і філології.

У Сілезькому Політехнічному Університеті здобувають освіту більш ніж 21000 студентів з Польщі та інших країн. Викладачами університету є понад 1800 наукових працівників.

Сілезька Політехніка надає своїм студентам широкі можливості для мобільності. Так, університет підписав угоди з понад 200 іншими ВНЗ по всьому світу. В рамках обмінних програм студенти частину року навчаються в університеті-партнері без додаткової плати за таке навчання.

У Сілезькій Політехніці активно застосовують дуальне навчання: частина занять проходить у формі стажування на підприємствах регіону. Для реалізації такого підходу університет співпрацює з Катовицькою Спеціальною Економічною Зоною. Партнерами ВНЗ у питаннях студентських практик є MESCO, ANSYS та Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

Вартість навчання в Сілезькій Політехніці для українців та інших іноземців стартує від 1700 євро за рік. Власники Карти Поляка вступають на рівних з поляками умовах та навчаються безкоштовно.

Студентське життя та гуртожитки Сілезької Політехніки

Дозвілля студентів Сілезького Політехнічного Університету насичене: тут функціонують більше 150 наукових кіл, творчі гуртки та активне студентське самоврядування. Окремої згадки заслуговує організація спорту. Це один із найспортивніших ВНЗ країни - студенти можуть обрати одну з кількох десятків секцій та користуватись сучасними спортивними об’єктами.

Студентське містечко університету серед найбільших у Польщі. В 13 гуртожитках Сілезької Політехніки щороку проживають понад 3000 студентів. 11 домів студента знаходяться в Глівіце, один - в Катовіце та ще один - у Забже.

Цікавишся інженерною освітою у Польщі? Дізнайся про переваги вступу до Сілезької Політехніки - натискай “Подати заявку” або звернись до представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини