2

Факультетів

2
8

Напрямків

8
57

Спеціальностей

57
1800

Вартість від

1800 €

Академія Фізичного Виховання у Вроцлаві

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Академія Фізичного Виховання у Вроцлаві

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Державний
Вартість від: 1800 €

Академія Фізичного Виховання у Вроцлаві ( Університет Фізичної Культури у Вроцлаві, пол. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (AWF we Wrocławiu) - один із шести університетів спортивного профілю в Польщі. Державний, заснований у 1946 році.

Академія Фізичного Виховання у Вроцлаві навчає чемпіонів

Серед випускників Університету Фізичної Культури у Вроцлаві є імена відомих олімпійців, чемпіонів Польщі, Європи та світу: плавець Piotr Albiński, легкоатлет Piotr Haczek, боксер Zbigniew Pietrzykowski, футболіст Władysław Żmuda, дзюдоїст Rafał Kubacki, велосипедист Ryszard Szurkowski та інші. Багато знаменитих тренерів розпочали свою кар’єру саме тут, зокрема, - Kazimierz Witkowski (дзюдо), Mieczysław Łopatka (баскетбол), Czesław Ptak (бокс). Найвидатніший тренер польської збірної з футболу, Kazimierz Klaudiusz Górski, також навчався в Академії Фізичного Виховання у Вроцлаві.

Спортивні об’єкти та гуртожитки Академії Фізичного Виховання у Вроцлаві

В Академії Фізичного Виховання у Вроцлаві створено ідеальні умови для навчання та тренувань майбутніх чемпіонів. Студенти напрямку футбол займаються на полях, гідних міжнародних змагань, плавці відточують майстерність у великих критих басейнах, тенісистам доступні найсучасніші корти, фехтувальникам, волейболістам та баскетболістам - облаштовані всім необхідним спортзали. До складу університету входить сучасний дидактично-спортивний центр в Олейніці, розташований над озером Гірське. Майбутні чемпіони зимових видів спорту займаються в Карконошському національному парку та Судетських горах.

При університеті діє Центральна науково-дослідна лабораторія, в якій студенти проводять дослідження у сферах біомеханіки, антропокінетики, фізіотерапії, фізіології та психології. Свій творчий потенціал студенти реалізують у творчих осередках (пісні, танцю), видавництві університетського часопису та в студентському самоврядуванні. До складу Університету Фізичної Культури у Вроцлаві входять два гуртожитки, в яких загалом проживає до 550 студентів.

Факультети та можливості студентів в Університеті Фізичної Культури у Вроцлаві

В Академії Фізичного Виховання у Вроцлаві навчаються близько 4000 студентів. Абітурієнтам доступні понад 30 спеціальностей на трьох факультетах. Університет пропонує програми бакалаврату, магістратури та післядипломне спортивне навчання у Польщі. Найпопулярнішими напрямками є фізичне виховання, фізіотерапія, спорт, туризм та рекреація. Частина студентів приїхали на навчання з інших країн. Половину іноземних студентів складають українці. Найчастіше абітурієнти з-за кордону обирають для вивчення туризм і рекреацію.

Університет Фізичної Культури у Вроцлаві є учасником міжнародної співпраці у сфері освіти. Студентам доступні переваги стипендіальних програм FNP, DAAD та інших.

Вартість навчання в Академії Фізичного Виховання у Вроцлаві для студентів з України стартує від 2000 євро за рік. Власники Карти Поляка вступають на рівних з громадянами Польщі правах та навчаються безкоштовно.

Протягом спортивного навчання у Польщі студенти проходять практики, а по отриманні диплома працевлаштовуються у спортивних клубах, готельно-ресторанній сфері, навчальних закладах, туристичних фірмах, ЗМІ та державних організаціях. Для допомоги студентам у питаннях стажування чи майбутньої кар’єри при університеті діє Бюро кар’єр.

Відчуваєш, що навчання на тренера, фізіотерапевта чи  професіонала у туристично-рекреаційній сфері - це Твоє? Дізнайся більше про переваги вступу до Академії Фізичного Виховання у Вроцлаві - натискай кнопку зворотнього зв’язку або відвідай найближче представництво Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини