16

Факультетів

16
153

Напрямків

153
344

Спеціальностей

344
760

Вартість від

760 €

Ягеллонський Університет

м. Краків , Польща Показати на карті

Ягеллонський Університет

Місто: м. Краків
Форма власності: Державний
Вартість від: 760 €

Ягеллонський Університет (Ягайлонський Університет, Краківський Університет, пол. Uniwersytet Jagielloński) - найстаріший вищий навчальний заклад Польщі (1364 рік) та один з найстаріших у Європі, другий у країні за кількістю студентів. Форма власності - державна, знаходиться у Кракові. Серед відомих випускників Ягеллонського університету - Кароль Войтила (Папа Іоан Павло ІІ), Андрей Шептицький, Миколай Коперник та Станіслав Лем.

Ягеллонський Університет - умови вступу 

Вступ українських кандидатів на програми польськомовного навчання бакалаврату/магістратури відбуватиметься за результатами мотиваційної співбесіди по скайпу для підтвердження рівня польської мови та нахилів до навчання за обраним напрямом, англомовне навчання - кваліфікаційна розмова плюс  міжнародний сертифікат з англійської мови. Для того, щоб дізнатись деталі вступу на конкретний напрямок навчання, Ви можете зателефонувати у наш Call-центр або звернутись в одне з наших представництв в Україні.  

Ягеллонський Університет у Кракові - рейтинги

Краківський університет стабільно утримує найвищі позиції у польському рейтингу вищих навчальних закладів Perspektywy (у 2018 році - ділить перше місце з Варшавським Університетом, а у попередні роки не опускався нижче другої сходинки). У рейтингу Webometrics університет посідає другу позицію серед польських ВНЗ (2018). Це єдиний університет Східної та Центральної Європи у рейтингу Reuters Top 100: Europe's Most Innovative Universities (у 2017 та 2018 - 90 місце). Ягеллонський Університет є одним із трьох польських вищих навчальних закладів у світовому рейтингу університетів QS World University Rankings (у 2019 році - 411 місце).

Ягеллонський Університет: факультети, спеціальності,  навчальні пропозиції

За даними офіційного сайту Ягеллонського Університету у Кракові, тут навчаються близько 43000 студентів, 7% з яких є іноземцями (більшість - українці). Викладацький склад навчального закладу - понад 3800 наукових працівників, з них близько 700 - професори. Ягеллонський Університет - це 16 факультетів, понад 80 напрямків навчання та більш ніж 100 спеціальностей. Найчисленнішими є Факультет менеджменту та суспільної комунікації, Факультет права та адміністрації, Факультет міжнародних і політичних наук.  До складу університету входить Медичний Коледж - найстаріший і найкращий за версією рейтингу Perspektywy медичний навчальний заклад Польщі. Саме медичний напрямок приваблює студентів-іноземців у Ягеллонський Університет найбільше.

Окрім польськомовних, навчальний заклад пропонує ряд навчальних програм іншими мовами (українська, російська, англійська). При Ягеллонському Університеті діє найстаріша та одна з найпрестижніших у країні школа польської мови та культури.

Університет активно залучений до міжнародного співробітництва:  укладено 260 двосторонніх угод з іншими навчальними закладами та науковими установами. Серед партнерів Ягеллонського Університету - 240 університетів з 52 країн світу. Міжнародна співпраця стосується мобільності студентів та викладачів і реалізується через програми SYLFF, Erasmus+, CEEPUS, Stefan Banach Scholarship Programme, Visegrad Scholarship Programme, Fulbright Commission scholarship та інші. При університеті діють відділення міжнародних студентських організацій - Erasmus Student Network, AEGEE (European Students’ Forum), European Students’ Union та AIESEC. Для українців з Картою Поляка навчання польською мовою в Краківському Університеті є безкоштовним. Вступ відбувається за конкурсом оцінок в атестаті та результатами співбесіди.

Інфраструктура Ягеллонського Університету: гуртожитки, бібліотеки, лабораторії

Інфраструктура Ягеллонського Університету складається з чотирьох кампусів та дуже зручна: все знаходиться неподалік, переважно у центрі Кракова. У складі навчального закладу - музеї, лабораторії, наукові центри, гуртожитки та інші будівлі. Бібліотека Ягеллонського Університету є найстарішою та однією із найбільших у країні. Разом з тим, для зручності студентів при факультетах діють власні невеликі бібліотеки.  

Обравши вступ до Ягеллонського Університету, абітурієнти отримують можливість поєднати навчання з захопленнями: при університеті діють близько 150 наукових гуртків, найбільша в країні спортивна університетська асоціація (понад 40 секцій) та активне студентське самоврядування.

Відгуки випускників про Ягеллонський Університет однозначні: це вибір, про який не жаліють. Дізнайся ще більше про історію, сучасність та умови вступу в один з найкращих європейських університетів, залишивши заявку на сайті або звернувшись до одного з представництв Проекту “Освіта без кордонів".

Поділитися:

Новини