3

Факультетів

3
13

Напрямків

13
17

Спеціальностей

17
2200

Вартість від

2200 €

Академія Фізичного Виховання в Кракові

м. Краків , Польща Показати на карті

Академія Фізичного Виховання в Кракові

Місто: м. Краків
Форма власності: Державний
Вартість від: 2200 €

Академія Фізичного Виховання у Кракові (Академія Фізкультури ім. Броніслава Чеха в Кракові, пол. Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie) - один з найкращих університетів Польщі з пропозицією освіти в області фізичного виховання, спорту, туризму і рекреації. Державний, заснований у 1950 році. Серед видатних випускників ВНЗ - олімпійські медалісти та відомі спортивні тренери.

Освітня пропозиція Академії Фізкультури у Кракові

Академія Фізичного Виховання ім. Броніслава Чеха пропонує абітурієнтам отримати вищу освіту на одному з трьох факультетів: фізичного виховання та спорту, реабілітації, туризму та рекреації. Навчання проходить польською мовою, однак в університет вступають чимало іноземців. Всього тут здобувають освіту 4000 студентів з Польщі та інших країн світу. Викладацький склад - понад 270 теоретиків та практиків спортивної галузі.

Серед найпопулярніших спеціальностей - фізичне виховання, спорт, фізіотерапія, туризм та рекреація. В освітній пропозиції спортивної академії у Кракові є і менш поширені цікаві спеціальності, як от ерготерапія та фізичне виховання у службах охорони громадського порядку. Університет готує кваліфікованих викладачів навчальних закладів різного рівня, тренерів, спортивних менеджерів, фізіотерапевтів, реабілітологів та фахівців для туристичної сфери.

Випускники університету працюють у спортивних клубах, фітнес-центрах, закладах охорони здоров’я, туристичних агентствах, салонах краси, поліції та спецслужбах.

Вартість навчання в  Академії Фізичного Виховання у Кракові для українців стартує від 1000 євро за семестр. Оскільки це державний університет, то власники Карти Поляка мають можливість безкоштовно отримати спортивну освіту у Польщі.

Інфраструктура для справжніх олімпійців

Навчально-дидактична база є сильною стороною Академія Фізичного Виховання ім. Броніслава Чеха. Основною будівлею кампусу є головний корпус з лекційними залами, бібліотекою, лабораторіями та великою аудиторією на 350 місць. Для проживання студентів у кампусі Академії Фізичного Виховання в Кракові є три гуртожитки на 1000 місць з великою автостоянкою.

Спортивні об'єкти університету відповідають сучасним вимогам, однак адміністрація на цьому не зупиняється і продовжує розвивати інфраструктуру ВНЗ. Так, одним із грандіозних реалізованих проектів став комплекс критих басейнів з об'єктами біологічної регенерації. Також, на території студентського містечка є легкоатлетичний стадіон з сучасною доріжкою для бігу, зал для командних спортивних ігор, тенісний зал, пляж для пляжного волейболу, футбольне поле та стіна для скелелазіння.

Випускники Академії Фізкультури в Кракові здобувають медалі та престижні нагороди на змаганнях міжнародного рівня. Серед найвідоміших зірок, які навчались у цьому ВНЗ, - Агнєшка Радванська, Луіза Злотовська, Наталія Червонська, Гжегож Судол.

Отримати вищу спортивну освіту у Польщі реальніше, ніж здається на перший погляд. Як зробити перший крок? Залишай заявку на сайті і дізнайся про найкращі можливості навчання за кордоном для українців.

Поділитися:

Новини