8

Факультетів

8
29

Напрямків

29
152

Спеціальностей

152
2000

Вартість від

2000 €

Краківська Політехніка

м. Краків , Польща Показати на карті

Краківська Політехніка

Місто: м. Краків
Форма власності: Державний
Вартість від: 2000 €

Краківська Політехніка (Краківський Політехнічний Університет імені Тадеуша Костюшко, пол. Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki) - популярний державний університет технічного профілю у Польщі. Заснований у 1946 році. Випускники Краківської Політехніки входять до десятки найкраще оплачуваних випускників технічних ВНЗ Польщі.

Рейтинги та відгуки про Краківську Політехніку

Краківський Політехнічний Університет імені Тадеуша Костюшко займає високі позиції у рейтингах польських ВНЗ. За версією Perspektywy Політехніка Кракова знаходиться на 11 сходинці переліку ТОП університетів технічного профілю (2018). За міжнародних рейтингом Webometrics ВНЗ посідає 14, а за версією рейтингу від Unirank - 15 місце серед польських університетів усіх типів.

“Краківська Політехніка - проста дорога до кар’єри!” - такий девіз одного з найкращих технічних університетів Польщі. Бізнес та випускники дають тільки позитивні відгуки про Краківську Політехніку. І не дивно: близько 70% студентів працевлаштовуються ще до захисту дипломної роботи, а через півроку по завершенню навчання більше 90% є працевлаштованими. Сам Краків пропонує багато можливостей роботи: згідно з офіційним сайтом Краківського Політехнічного Університету майже 40% випускників залишаються працювати і жити в місті. ВНЗ активно співпрацює з бізнесом у сфері практик, стажувань, стипендій та розробки актуальних навчальних програм. Партнерами Краківської Політехніки є Grupa Azoty, Motorola, Tarnowa, Oświęcimia, Żywca та інші знамениті компанії.

Пропозиції та вартість навчання у Краківському Політехнічному Університеті

Краківська Політехніка - це 7 факультетів з сучасними спеціальностями. Викладацький склад університету - понад 1200 наукових працівників. Для вивчення пропонуються близько 30 програм, частина з яких є англомовними. Програми архітектура та ландшафтна архітектура пройшли акредитацію міжнародних організацій (RIBA та EFLA). Це означає визнання якості освіти на світовому рівні.

В Краківській Політехніці здобувають освіту майже 15000 студентів, 300 з яких є іноземцями. Абітурієнтів з інших країн найбільше приваблюють архітектура та інформатика.

Політехніка Кракова має двосторонні угоди з університетами світу з 60 країн. Це дозволяє студентам активно приймати участь в обмінних програмах (Erasmus+,MOSTECH, FSS) та частину року навчатись в іншій країні без додаткової плати за таке навчання. Надзвичайно популярними є програми подвійного диплому, які Краківська Політехніка пропонує у партнерстві з університетами Великобританії та Німеччини.

Вартість навчання у Краківському Політехнічному Університеті для іноземців стартує від 1000 євро за семестр. Власники Карти Поляка навчаються безкоштовно: вступ відбувається на конкурсній основі та на рівних з громадянами Польщі правах. До уваги беруться оцінки атестата, а для деяких спеціальностей (в тому числі популярної серед іноземців архітектури) потрібне портфоліо.

Студентське життя та гуртожитки Краківської Політехніки

У Краківській Політехніці безліч можливостей для реалізації наукових, творчих та спортивних здібностей. Тут діють понад 80 наукових кіл, філії міжнародних студентських організацій, театр, хор, радіо та спортивні гуртки.

Гуртожитки Краківської Політехніки дозволяють суттєво зекономити на проживанні. Вартість місця стартує від 300 злотих в тримісній кімнаті, обладнаній всім необхідним для комфортного проживання. Всього університет пропонує студентам 2400 місць у п’яти гуртожитках.

Мрієш про європейську освіту та хорошу кар’єру? Дізнайся про те, як стати студентом Краківської Політехніки - натискай “Подати заявку” або звернись до представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини