8

Факультетів

8
31

Напрямків

31
107

Спеціальностей

107
870

Вартість від

870 €

Сільськогосподарський Університет у Кракові

м. Краків , Польща Показати на карті

Сільськогосподарський Університет у Кракові

Місто: м. Краків
Форма власності: Державний
Вартість від: 870 €

Сільськогосподарський Університет у Кракові (Краківський Аграрний Університет, пол. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie) - один з п’яти найпопулярніших ВНЗ Польщі сільськогосподарського профілю. Державний. Починає історію з 1890 року, але як університет діє з 1953 року. Пропонує сучасні підходи до вивчення сільського господарства, харчової промисловості, лісового господарства, ветеринарії та навколишнього середовища.

Факультети та вартість навчання в Сільськогосподарському Університеті у Кракові

Краківський Аграрний Університет - це 7 факультетів та міжуніверситетський центр ветеринарії, який діє у рамках партнерства з Ягеллонським Університетом. Серед популярних спеціальностей - ландшафтна архітектура, біотехнологія та лісове господарство.

В університеті навчаються майже 9000 студентів, в тому числі 100 іноземців. Викладацький склад - 750 наукових працівників, 130 з яких є професорами. Для вивчення пропонуються понад 30 програм, частина з яких є англомовними. Окрім програм бакалаврату та магістратури, Сільськогосподарський Університет у Кракові пропонує післядипломне навчання та програми МВА.

Університет залучений до міжнародного співробітництва у сфері освіти. В рамках обмінних програм ERASMUS, CEEPUS, DAAD та COST студенти можуть частину року навчатись в США, Канаді, одній з країн Європи чи Азії.

Навчання для іноземців у Краківському Аграрному Університеті в загальному випадку є платним, однак вартість є невисокою і стартує від 700 євро за семестр. Власники Карти Поляка вступають до університету на рівних з громадянами Польщі умовах і вчаться безкоштовно. Вступ проходить на конкурсній основі, тому оцінки українського атестата мають значення.

Студентське життя та гуртожитки Університету Сільського Господарства у Кракові

Дозвілля студентів університету насичене. Тут діють численні наукові кола, спортивні та творчі осередки. Для допомоги студентам у пошуку місця для практики, стажування та роботи при університеті діє Бюро Кар’єри. Краківський Аграрний Університет, серед іншого, пропонує студентам практики в урядових установах - Агентстві з реструктуризації та модернізації сільського господарства і Агентстві сільськогосподарського ринку. Це унікальна можливість побачити як інновації та сучасні рішення застосовуються для розвитку традиційних сфер економіки. Працевлаштовуються випускники університету в лісових господарствах, парках, заповідниках, ветеринарних клініках, державних організаціях та в промисловості.

Університет Сільського Господарства у Кракові пропонує студентам проживання у чотирьох комфортних гуртожитках з загальною кількістю місць майже 1600. Вартість проживання становить від 350 до 570 злотих в місяць.

Цікавишся природничими напрямками, охороною навколишнього середовища чи мрієш зробити переворот у сфері харчової промисловості? Обирай Сільськогосподарський Університет у Кракові. Щоб дізнатись більше про можливості європейської освіти за доступною ціною - натискай “Подати заявку” або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини