1

Факультетів

1
3

Напрямків

3
7

Спеціальностей

7
2090

Вартість від

2090 €

Європейський Університет ім. Ю. Тішнера в Кракові

м. Краків , Польща Показати на карті

Європейський Університет ім. Ю. Тішнера в Кракові

Місто: м. Краків
Форма власності: Приватний
Вартість від: 2090 €

Європейський університет ім. Ю. Тішнера (пол. Wyższa Szkoła Europejska im. Józefa Tischnera) - приватний університет у Польщі. Розташований у Кракові. Заснований у 2003 році Європейським Центром Сертифікування. Пропонує якісну освіту в області суспільних наук.

Факультети та спеціальності Європейського Університету імені Юзефа Тішнера

Структурно університет складається з двох факультетів: факультету прикладних наук і факультету наук про пізнання та суспільну комунікацію. Навчальна пропозиція ВНЗ - близько 20 спеціальностей, серед яких рекламна та редакційна графіка, User Experience та дослідження користувачів Інтернету, психологія розвитку та коучингу. Це один із небагатьох ВНЗ, у якому можна вивчати скандинавістику (шведську та норвезьку філологію). Крім польськомовних, надзвичайно популярними є програми з англійською мовою навчання.

В Європейському Університеті ім. Ю.Тішнера здобувають освіту близько 3000 студентів з Польщі та інших країн (в тому числі й України). Іноземці найчастіше обирають для вивчення управління та філологічні напрямки навчання.

В навчальному процесі значна увага приділяється застосуванню новітніх методів, як от стратегічні і симуляційні ігри, e-learning і методи кейсів. Серед викладачів є чимало власників організацій, концернів та керівників фірм.

Університет надає можливість індивідуального навчання для тих, хто працює чи вчиться на двох спеціальностях. Це означає, що студент відвідує мінімум лекцій та практичних занять, але здає обов’язкові модулі та іспити.

Міжнародна співпраця та вартість навчання в Європейському Університеті ім.Ю.Тішнера

Співпраці з польськими та міжнародними партнерами в університеті відведена важлива роль. Особливе значення має співробітництво з Університетом Інформаційних Технологій та Менеджменту в Жешуві (WSIiZ), сконцентроване на використанні ІТ в обслуговуванні студентів і в дидактичному процесі. Міжнародна співпраця реалізується через участь у програмі Erasmus+. Також, університет активно здобуває гранти європейських фондів, є центром міжнародної сертифікації з інформатики та іноземних мов. Бізнес-партнерами університету є Euro InnoPark, Lunar Logic, IBM, Kraków Airport та інші відомі компанії.

Вартість навчання в Європейському Університеті ім.Ю.Тішнера стартує від 1170 євро за навчальний рік. Діє гнучка система знижок (за успішність, за навчання на додатковій спеціальності і т.д), а також є можливість отримати стипендію ректора вже після першого семестру навчання.  

Дізнайся про Європейський Університет ім.Ю.Тішнера більше - звертайся за контактами Проекту “Освіта за кордонів” або залишай заявку на сайті прямо зараз.

Поділитися:

Новини