14

Факультетів

14
38

Напрямків

38
78

Спеціальностей

78
1000

Вартість від

1000 €

Варшавський Університет Сільського Господарства

м. Варшава , Польща Показати на карті

Варшавський Університет Сільського Господарства

Місто: м. Варшава
Форма власності: Державний
Вартість від: 1000 €

Варшавський Університет Сільського Господарства (Варшавський Університет Природничих Наук, пол. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) - найбільший і найстаріший польський університет природничого профілю. Державний, заснований у 1816 році. Один із найкращих ВНЗ Польщі для вивчення сільського, лісового, водного господарства та суміжних наук.

Рейтинги та визнання SGGW

У рейтингу від Perspektywy університет займає 2 місце в категорії сільськогосподарських ВНЗ та 29 серед ВНЗ всіх типів (2018). За престижним міжнародним рейтингом QS World University Rankings Варшавський Університет Природничих Наук знаходиться на 42 позиції серед університетів, у яких варто вивчати сільське та лісове господарство (2019). За критеріями рейтингу Webometrics SGGW займає 18 місце у переліку найкращих польських ВНЗ (2018). Університет відзначено Академічним Інформаційним Центром як “найбільш інноваційний та креативний університет Польщі” (2015).

Можливості для студентів та вартість навчання у Варшавському Університеті Природничих Наук

Варшавський Університет Сільського Господарства пропонує абітурієнтам 13 факультетів та понад 70 спеціальностей. Популярними серед студентів є сільське господарство, лісове господарство, біотехнології. У SGGW можна отримати диплом бакалавра, магістра або здобути післядипломну освіту. Значна частина програм є англомовними.

За кількістю студентів входить до 15 найбільших у Польщі. Викладацький склад університету - це 1200 наукових працівників. За даними офіційного сайту Варшавського Університету Природничих Наук, тут здобувають освіту близько 23000 студентів, серед яких понад 700 - іноземці.

Студенти активно приймають участь в обмінних програмах ERASMUS, CEEPUS, PAX та навчаються в закордонних університетах-партнерах. Всього SGGW має двосторонні домовленості з 275 ВНЗ з 50 країн світу. Престижність університету на світовій освітній арені підтверджується членством у міжнародних організаціях ELLS, ICA,CASEE та інших.

Вступ до Варшавського Університету Природничих Наук для українців можливий на платне навчання. Вартість року становить від 1075 євро. Для власників Карти Поляка умови вступу є такими ж, як для громадян Польщі. Це означає безкоштовне навчання та конкурсну основу (беруться до уваги оцінки українського атестата).

Випускники університету проходять практики та працевлаштовуються у популярних польських компаніях. Університет уклав договори про співпрацю з понад 500 представниками бізнесу та державними інституціями.

Наука, дидактична база та гуртожитки Варшавського Університету Сільського Господарства

Варшавський Університет Природничих Наук є потужним науковим осередком. Тут працюють над виведенням нових видів рослин, розробляють інноваційні методи лікування раку та патентують не менш важливі наукові досягнення.

Гордістю університету є кампус на 70 гектарів в центрі Варшави. Тут є все для ефективного навчання та цікавого проведення дозвілля: просторі лекційні зали, оснащені за останнім словом техніки лабораторії, велика бібліотека, ветеринарні клініки та сучасні спортивні об'єкти. У Варшавського Університету Сільського Господарства є 14 гуртожитків, що знаходяться у межах кампусу. Доми студента можуть розмістити до 4000 студентів щороку. Вартість проживання є невисокою та стартує від 300 злотих.

Відчуваєш натхнення до вивчення сільського господарства, охорони навколишнього середовища чи ветеринарії? Вступ до Варшавського Університету Природничих Наук - оптимальний вибір! Дізнайся більше, натиснувши “Подати заявку” або звертайся до одного з представництв Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини