20

Факультетів

20
55

Напрямків

55
316

Спеціальностей

316
1200

Вартість від

1200 €

Варшавська Політехніка

м. Варшава , Польща Показати на карті

Варшавська Політехніка

Місто: м. Варшава
Форма власності: Державний
Вартість від: 1200 €

Варшавська Політехніка (Варшавський Політехнічний Університет, пол. Politechnika Warszawska (PW) - найкращий технічний ВНЗ Польщі та один із найкращих у Європі. Державний. Вважається правонаступником технічної школи, яка існувала в Польщі з 1826 року, однак датою заснування власне університету є 1915 рік. Випускники Варшавської Політехніки отримують найвищі заробітки у порівнянні з випускниками інших польських університетів технічного профілю.

Рейтинги Варшавської Політехніки

Варшавський Політехнічний Університет займає провідні позиції у національних та міжнародних рейтингах ВНЗ. Це №1 у Польщі серед технічних університетів за версією рейтингів від Perspektywy та Rzeczpospolita (2018). У переліку польських ВНЗ всіх типів Варшавська Політехніка впевнено займає третє місце за рейтингами від Perspektywy, Unirank, CWUR та Webometrics. У переліку всіх університетів світу позиція університету теж є високою (472 місце у Webometrics, 518 у Unirank та 645 у CWUR). За критеріями міжнародного рейтингу Emerging Economies University Rankings 2018 займає 173 місце серед усіх університетів.

За рейтингом напрямків навчання від Perspektywy та відгуками студентів Варшавська Політехніка є найкращим вибором для тих, хто хоче вивчати інформатику, транспорт, архітектуру, енергетику, біотехнологію, технічну фізику, хімічну інженерію, хімічну технологію, інженерію матеріалів, геодезію та картографію.

Факультети, спеціальності та навчальні пропозиції Варшавського Політехнічного Університету

Найкращий технічний університет Польщі пропонує понад 30 напрямків навчання на 20 факультетах (два з яких знаходяться у Плоцьку). Викладацький склад ВНЗ - це близько 2500 наукових працівників. Навчання здійснюється польською та англійською мовами. За відгуками випускників Варшавської Політехніки, навчальні програми виправдовують очікування: 2 з 3 опитаних стверджують, що заново обирали б тільки той самий напрямок навчання.

За кількістю студентів PW є шостим польським ВНЗ: тут навчаються понад 32000 студентів. Майже 1500 студентів приїхали з інших країн, з них близько 300 є українцями.

Університет активно залучений до міжнародної співпраці. Серед партнерів Політехніки у Варшаві - близько 180 іноземних університетів. Популярними серед студентів є програми обміну, зокрема Erasmus+, яка дозволяє частину року навчатись в університеті-партнері з іншої країни.

При університеті в партнерстві з London Business School, HEC School of Management Paris та Norwegian School of Economics діє потужна бізнес школа з престижними програмами MBA.

Умови вступу у Варшавську Політехніку та можливість безкоштовного навчання для іноземців

У загальному випадку вартість навчання у PW для іноземців стартує від 1000 євро за семестр (програми польської мовою). Разом з тим Варшавська Політехніка пропонує і безкоштовні місця для іноземних студентів. Умовою вступу у більшості випадків є успішна здача вступних іспитів при PW. Пропозиція обмежена: кількість безкоштовних місць становить 1% від усіх. Безоплатним є навчання і для власників Карти Поляка (при цьому умови вступу до Варшавської Політехніки є такими ж як для поляків, а оцінки українського атестата беруться до уваги).

Варшавська Політехніка: студентське життя та гуртожитки

Варшавська Політехніка пропонує студентам майже 5200 місць у 12 комфортних гуртожитках по Варшаві. Студенти Варшавської Політехніки у вільний від занять час можуть реалізувати свій науковий, творчий та спортивний потенціал.Тут діє понад 100 студентських кіл та гуртків. Студенти Варшавського Політехнічного Університету створили перший польський штучний супутник Землі (PW-Sat), а на замовлення NASA Lunabotics сконструйовано робот для дослідження місяця (HUSAR). Ті, хто цікавляться створенням болідів, приймають участь у міжнародних змаганнях Formula Student (аналог відомої Formula 1). Серед інших активностей - участь у студентському самоврядуванні та у філіях міжнародних студентський організацій.

Бажаєш отримати технічну освіту у найкращому ВНЗ Польщі? Натискай “Подати заявку” або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини