1

Факультетів

1
20

Напрямків

20
133

Спеціальностей

133
1180

Вартість від

1180 €

Університет WSB Merito в Гданську

м. Гданськ , Польща Показати на карті

Університет WSB Merito в Гданську

Місто: м. Гданськ
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1180 €

Університет Банківської Справи в Гданську (Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, Вища Школа Банківської Справи у Гданську) належить до найбільшого в Польщі освітнього холдингу, який працює вже понад 10 років та є найкращим приватним університетом Поморського воєводства Польщі. Відділення Університету Банківської Справи є також у Вроцлаві, Познані, Хожуві, Гдині, Ополє, Познані, Щецині, Торуні і Бидгощі. Проект "Освіта без кордонів" допомогає зі вступом у будь-яке представництво Університету Банківської Справи у Польщі.

Місія Університету - це інвестиція в бізнес-майбутнє своїх випускників, через це програма навчання пристосована до сучасних умов ринку праці та, що головне, до очікувань роботодавців. Навчальна пропозиція розвивається кожен рік, змінюються напрямки навчання, додаються спеціальності, дякуючи чому у 2010 році Університет Банківської Справи у Гданську відкрив Факультет Економіки та Управління в Гдині. Від 2011 року університет пропонує програму MBA, яка зараз є однією з найкращих в Польщі серед приватних ВНЗ.

Ми хотіли б відмітити високі місця Університету Банківської Справи у Гданську в рейтингах впливових національних періодичних видань та спеціалізованих державних установ. У 2016/2017 році, згідно статистичних даних Міністерства Науки та Вищої Освіти Польщі, університет увійшов до десятки приватних ВНЗ Польщі, яких найчастіше вибирають абітурієнти. Згідно рейтингу "Rzeczpospolita", програма навчання "Право" Університету Банківської Справи є найкращою серед приватних університетів Поморського воєводства. В рейтингу видання "Perspektywy" університет займає вже не один рік, перше місце, як найкращий недержавний університет Поморського воєводства. Також ВНЗ високо знаходяться у рейтингах видання "Wprost", як університет, який високо цінується польськими роботодавцями.

Як зазначалось вище, навчальна пропозиція Університету Банківської Справи змінюється практично кожен рік. Проте, ми відмітили б програми з фінансів, управління, логістики, інформатики та права, які залишаються на незмінно високому рівні. Програма із фінансів пропонується і англійською мовою на бакалавраті та магістратурі. В університеті зараз навчається близько 9 тис. студентів. Цікавим фактом є те, що тут зовсім не багато іноземних студентів.

З 2015 року Університет Банківської Справи у Гданську має власний студентський кампус (чим він дуже гордиться) загальною площею 14,5 тис. кв. м. Він включає в себе: два будинки, де проходять заняття студентів, 45 лекційних залів, 9 повністю нових комп'ютерних залів. Студенти мають постійний доступ до WI-Fi та можуть користуватись найновішим програмним забезпеченням фірми Microsoft. Фото нового кампусу можна переглянути у вкладці "Галерея".

Університет робить чималі інвестиції у розвиток міжнародної співпраці. Вже налагоджено роботу з понад 40 європейськими університетами, що дає можливість студентам вчитись за кордоном в рамках програми Erasmus. Центр Іноземних Мов Університету Банківської Справи в Гданську є одним з найкращих в цілій Польщі. ВНЗ завжди є лояльним до вступників. Кожного року нові студенти мають доволі хороші знижки в оплаті за навчання.

З 1 листопада 2023 року Університет Банківської Справи змінив свою назву на Університет WSB Merito.

Якщо Вас зацікавив Університет Банківської Справи у Гданську, рекомендуємо Вам заповнити анкету нижче та отримати детальну та безкоштовну інформацію про умови вступу, план навчання та організаційні і побутові моменти перебування у Гданську.

Поділитися:

Новини