1

Факультетів

1
10

Напрямків

10
10

Спеціальностей

10
2080

Вартість від

2080 €

Університет Кіномистецтва у Варшаві

м. Варшава , Польща Показати на карті

Університет Кіномистецтва у Варшаві

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 2080 €

Університет Кіномистецтва у Варшаві (Варшавська Школа Кіно, пол. Warszawska Szkoła Filmowa) - приватний польський університет, який готує фахівців кіноіндустрії. Створений у 2004 році. За темпами розвитку лідирує серед ВНЗ такого профілю.

Навчальні програми, умови вступу та вартість навчання у Варшавській Школі Кіно

Університет Кіномистецтва у Варшаві пропонує абітурієнтам програми бакалаврату та післядипломну освіту. Університет став першим навчальним закладом Польщі, який запропонував бакалаврську програму зі створення відеоігор. Дві програми є англомовними (кінематографія, режисура та відеоігри). При університеті діють два ліцеї та дві поліцеальні школи. До складу ВНЗ входять студія з виробництва фільмів та відновлений кінотеатр “Електронік”. Все це перетворює Університет Кіномистецтва у Варшаві у потужний центр кіноосвіти, що надзвичайно динамічно розвивається.  

Лекторами Кіношколи у Варшаві є провідні польські режисери, оператори, фотографи та актори. Серед них засновники ВНЗ Мацей Слєсіцкі, Богуслав Лінда, а також Кшистоф Зануссі та Марек Бродскі. Навчальні програми побудовані за зразками кращих кіношкіл світу. Випускники Університету Кіномистецтва у Варшаві проходять практику, а потім і працевлаштовуються у ЗМІ, закладах культури та у сфері створення фільмів. Щороку в університеті навчаються близько 500 студентів з Польщі та інших країн. Вартість навчання у Варшавській Школі Кіно для іноземців становить від 1360 євро за рік на програмах польською мовою та від 5000 євро на англомовних програмах.

Специфіка навчальних програм передбачає особливі умови вступу - необхідно надати свої творчі напрацювання. Наприклад, вступ на режисуру або операторське мистецтво передбачає подачу фрагмента кіносценарію, короткого фільму або фотосценарію.

Унікальні можливості для творчих студентів

Навчальний процес Кіношколи у Варшаві - це не тільки лекції та практичні заняття. ВНЗ проводить ряд ініціатив, серед яких найбільший польський фестиваль кіносценаріїв Script Fiesta та зустрічі з впливовими діячами кіноіндустрії. Творчі ініціативи студентів вітаються та підтримуються університетом. Так, по завершенню кожного навчального року спеціально створена команда спрямовує студентські роботи на престижні міжнародні фестивалі (Sheffield Doc Film Festival, Minsk International Film Festival Listapad, Atlanta Horror Film Festival, Europa Film Festival та інші). Один із студентських фільмів у 2015 році був номінований на “Оскар” у категорії “Найкращий документальний короткометражний фільм”. В здобутку Варшавської Школи Кіно схвальні відгуки про роботи студентів та гран-прі кінофестивалів "Гдиня", “Палм-Спрінгс” та Берлінале.

Кампус Університету Кіномистецтва у Варшаві - це 2600 квадратних метрів лекційних залів, професійно обладнаних лабораторій, студія звукозапису та кінотеатр. Студентам доступна сучасна техніка виробництва ARRI, Zeiss, Sony, RED i Canon. Навчально-дидактична база постійно оновлюється та модернізується.

Варшавська Школа Кіно не має власних гуртожитків, але пропонує студентам проживання в приватному домі студента з комфортними двомісними номерами (знаходиться за межами кампусу). Вартість проживання у гуртожитку становить від 500 злотих за місяць.

Маєш здібності до створення фільмів чи мрієш створювати відеоігри? Отримай більше інформації про переваги вступу до Варшавської Кіношколи - натискай “Подати заявку” або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини