6

Факультетів

6
29

Напрямків

29
72

Спеціальностей

72
1220

Вартість від

1220 €

Білостоцька Політехніка

м. Білосток , Польща Показати на карті

Білостоцька Політехніка

Форма власності: Державний
Вартість від: 1220 €

Білостоцька Політехніка (Білостоцький Технологічний Університет, пол. Politechnika Białostocka) - найбільший університет північно-східної Польщі та один із найпопулярніших політехів країни. Державний, заснований в 1949 році.

Білостоцький Технологічний Університет: спеціальності та вартість навчання

Білостоцька Політехніка пропонує абітурієнтам 60 сучасних спеціальностей на 7 факультетах. Обирати є з чого: архітектура, електротехніка, комп’ютерні науки, логістика, лісництво, менеджмент та ще багато інших напрямків. Територіально університет знаходиться у м. Білосток. Винятком є факультет лісництва, який працює у Гайновці - самому серці Біловежзької Пущі.

В університеті навчаються 8500 студентів, чимало з яких є іноземцями. ВНЗ приваблює цікавою освітньою пропозицією та можливістю вибрати англомовну програму. Вартість навчання у Білостоцькій Політехніці для іноземців стартує від 1910 євро за рік. Власники Карти Поляка можуть отримати тут вищу технічну освіту в Польщі безкоштовно (вступ відбувається на рівних з поляками правах).

Студенти Білостоцького Технологічного Університету приймають  участь у міжнародних обмінних програмах. Університет підписав понад 140 угод про наукову та освітню співпрацю з іноземними партнерами, а у рамках програми Erasmus+ додатково діє ще 260 домовленостей з ВНЗ інших країн. Популярною є ще одна сфера міжнародної співпраці: Білостоцька Політехніка має 13 програм подвійного диплому з університетами Китаю, Франції, Іспанії, Португалії, Білорусі, України та Киргизстану.

Гуртожитки Білостоцької Політехніки працюють на відновлюваних джерелах енергії

Застосування науки на практиці - це найкраще, чим можуть похвалитись університети. В Білостоцькій Політехніці активно розвивають ідеї відновлюваної енергетики і реалізують їх на практиці. В кампусі університету можна побачити вітрові турбіни, сонячні батареї і теплові насоси. Це не музейні експонати, а цілком діючі моделі. Відновлювана енергія використовується для живлення лабораторій та студентських гуртожитків Білостоцького Технологічного Університету. Для досліджень у сфері зеленої енергетики при ВНЗ діє центр INNO-EKO-TECH.

У вільний від основного навчання час студенти реалізують свої здібності у 14 спортивних секціях та 60 наукових колах. Студентські проекти перемагають у різнопланових профільних конкурсах - робототехніки, дизайну, конструювання болідів. Цікавою розробкою став робот, який у формі гри навчає дітей програмуванню.

Білостоцька Політехніка - це місце, де живе креатив та натхнення. Це відчувається у всьому: починаючи з стильного зручного офіційного сайту і завершуючи сонячними батареями у кампусі. Уже мрієш приєднатись та отримати вищу технічну освіту у Польщі? Телефонуй, пиши або залишай заявку на сайті - світ відкритий для тих, хто не боїться зробити перший крок.

Поділитися:

Новини