7

Факультетів

7
90

Напрямків

90
265

Спеціальностей

265
1740

Вартість від

1740 €

Щецинський Університет

м. Щецин , Польща Показати на карті

Щецинський Університет

Місто: м. Щецин
Форма власності: Державний
Вартість від: 1740 €

Щецинський Університет (пол. Uniwersytet Szczeciński) - популярний державний університет у Польщі. Найбільший у Західнопоморському воєводстві. Заснований у 1984 році. Є дійсним членом Європейської Асоціації Університетів (EUA). Має права автономного університету.

Факультети та спеціальності Щецинського Університету

В Університеті Щецина діють 11 факультетів, один з яких знаходиться в Гожуві Великопольському. Це класичний університет: тут можна отримати вищу освіту в Польщі в областях гуманітарних, технічних, природничих, філологічних та соціально-економічних наук. Викладання здійснюється польською або англійською мовами.

В Університеті Щецина навчаються орієнтовно 14000 студентів. Близько 120 - іноземці. Серед студентів з інших країн популярними є такі спеціальності: філологія, право, економіка, туризм та рекреація. Викладацький склад ВНЗ - понад 1000 кваліфікованих практиків та науковців-теоретиків.

Університет надає широкі можливості для студентської мобільності: у рамках польської програми MOST та міжнародної програми Erasmus+ діють майже 500 домовленостей. Партнерами Щецинського Університету є понад 200 іноземних ВНЗ.

Вартість навчання у Щецинському Університеті

Навчання для іноземців у цьому ВНЗ є платним. Для кожної спеціальності Щецинського Університету ціна навчального року є різною і стартує від 625 євро. Власники Карти Поляка вступають на рівних з громадянами країни умовах та мають можливість навчатись безкоштовно.

Студентське життя та гуртожитки Щецинського Університету

У вільний від основних занять час студенти можуть спробувати свої сили у різнопланових осередках. Згідно з сайтом Щецинського Університету, тут діють 160 наукових кіл, власне видавництво, академічний хор, спортивна асоціація, філії міжнародних організацій AIESEC, ELSA та активне самоврядування.

У Щецині сприятливі умови для пошуку місця стажування або підробітку поза навчанням - тут один із найнижчих в країні рівень безробіття. В місті функціонують численні ІТ-фірми (BLStream, Unizeto Technologies), компанії Grupa Azoty, Bosman, Cefarm та інші.

В університету є п’ять власних домів студента. В гуртожитках Щецинського Університету щороку проживають до 1800 студентів.  

Дізнайся більше про вступ до Щецинського Університету - залишай заявку на сайті або звертайся за контактами представництв Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини