7

Факультетів

7
60

Напрямків

60
158

Спеціальностей

158
870

Вартість від

870 €

Університет ім. Яна Кохановського

м. Кельце , Польща Показати на карті

Університет ім. Яна Кохановського

Місто: м. Кельце
Форма власності: Державний
Вартість від: 870 €

Університет Яна Кохановського у Кельце (пол. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, UJK) - державний університет у Свентокшиському воєводстві Польщі. Розпочинає свою історію у 1969 році як Вища Педагогічна Школа, а в сучасному статусі діє з 2011 року. Пропонує абітурієнтам отримати вищу освіту в Польщі в областях гуманітарних, соціальних, природничих, точних та медичних наук.

Університет Яна Кохановського у Кельце: факультети та спеціальності

В Університеті Яна Кохановського діють 8 факультетів, включаючи відокремлену філію в Сандомирі. Тут можна опанувати одну з понад 90 затребуваних на ринку праці спеціальностей. Програми викладаються польською та англійською мовами, що робить університет привабливим для іноземців. Загальна чисельність студентів - 12000, з них 300 приїхали на навчання з інших держав. Найчастіше іноземці обирають туризм і рекреацію, управління, міжнародні відносини, економіку, політологію та інформатику. Викладачами університету є понад 900 наукових працівників, серед яких 300 професорів.

ВНЗ залучений до співпраці з іншими університетами у питаннях освіти та науки. Так, студенти активно приймають участь у програмах мобільності MOST та Erasmus. У рамках останньої можна частину року навчатися у ВНЗ іншої країни.

При університеті діє Бюро Кар’єр, яке допомагає студентам з пошуком місця практики або стажування. Роботодавцями-партнерами ВНЗ є Ekobox S.A., Evo Solutions, DS Smith, Telepromo-Kielce та інші компанії.

Вартість навчання в Університеті Яна Кохановського у Кельцах для іноземців стартує від 715 євро за семестр. Карта Поляка традиційно дає можливість навчатись безкоштовно. Власники такого документу вступають на конкурсній основі та на рівних правах з польськими абітурієнтами.

Студентське життя та гуртожитки

В університеті працюють студентські організації, наукові кола, творчі, спортивні гуртки, видавництво газети, самоврядування та інкубатор підприємництва. ВНЗ залучає суттєві інвестиції Європейського Союзу в розбудову інфраструктури, пропонує студентам сучасні навчальні та соціально-побутові об’єкти. В Університеті Яна Кохановського в Кельцах є 4 власні гуртожитки з комфортними умовами для проживання студентів.

Бажаєш отримати вищу освіту у Польщі? Залишай заявку і дізнайся більше про Університет Яна Кохановського в Кельцах та вигідні навчальні пропозиції за кордоном для українців.

Поділитися:

Новини