8

Факультетів

8
46

Напрямків

46
186

Спеціальностей

186
1175

Вартість від

1175 €

Гданська Політехніка

м. Гданськ , Польща Показати на карті

Гданська Політехніка

Місто: м. Гданськ
Форма власності: Державний
Вартість від: 1175 €

Гданська Політехніка (Гданський Політехнічний Університет, пол.Politechnika Gdańska) - один із найстаріших та найкращих ВНЗ технічного профілю в Польщі. Державний, заснований у 1904 році. Випускники університету - у трійці найкраще оплачуваних порівняно з випускниками інших технічних ВНЗ.

Рейтинги Гданського Політехнічного Університету

Гданський Політехнічний Університет займає високі позиції у національних та міжнародних рейтингах. У переліку найкращих технічних університетів Польщі від Perspektywy знаходиться на 4 позиції, а у рейтингу ВНЗ всіх типів - на 9 (2018). Сім факультетів Гданської Політехніки у 2017 році отримали найвищі оцінки А та А+ від Комітету Оцінки Наукових Підрозділів (у шкалі, де А+ - найвищий бал, F - найнижчий).

Гданський Політехнічний Університет: факультети та вартість навчання

9 факультетів Гданського Політехнічного Університету пропонують понад 100 спеціальностей. Згідно з рейтингом напрямків навчання від Perspektywy найкращими в університеті є програми будівництво, геодезія і картографія, електроніка і телекомунікація (2018). Програми будівельна хімія і океанотехніка отримали сертифікати Польської програми акредитації напрямків навчання „Studia z Przyszłością”, що свідчить про їх відповідність найактуальнішим вимогам ринку праці.

В університеті навчаються понад 20000 студентів, близько 500 - іноземці. Студенти з інших країн обирають як польськомовні програми, так і програми англійською мовою викладання. Найбільше іноземців приваблюють напрямки управління, архітектура, механіка та будова машин. Викладацький склад Гданської Політехніки - понад 2500 кваліфікованих наукових працівників.

Вартість навчання в Гданській Політехніці для українців стартує від 2000 євро за рік. Університет пропонує декілька стипендіальних програм для іноземних студентів. Безкоштовне навчання доступне для власників Карти Поляка.

Розвинена також і міжнародна співпраця. Партнерами ВНЗ є понад 600 університетів та світових організацій.

Студенти Гданської Політехніки створюють технології майбутнього

Гданська Політехніка - це потужний науково-дослідницький центр. У навчальному процесі Гданського Політехнічного Університету застосовуються передові технології: тут знаходиться єдина в Польщі лабораторія з віртуальною реальністю та інноваційний Центр нанотехнологій. В здобутку працівників ВНЗ - 250 патентів за 10 років. Тут створили унікальні ліки проти остеопорозу, пристрій для діагностики та лікування хворих у комі (CyberOko), тривають проекти з пошуку нових протипухлинних сполук та розробки біоматеріалів для інноваційних медичних імплантів. Університет є учасником 7 бізнес-кластерів та має понад 700 договорів з підприємствами. Підтвердженням якості досліджень ВНЗ є надана Європейською Комісією відзнака HR Excellence in Research.

Гданська Політехніка в контексті наукової діяльності, практик та стажувань студентів співпрацює з відомими у Польщі та світі компаніями, зокрема, INTEL Technology Poland, IBM Polska, Samsung Electronics Polska, IVO Software, GE Hitachi Nuclear Energy International, KGHM Polska Miedź.

Кампус і гуртожитки Гданського Політехнічного Університету

Кампус Гданського Політехнічного Університету визнаний одним із найкрасивіших у Європі за версією порталу Times Higher Education (2018). Тут гармонійно поєднані сучасні будівлі, зразки архітектури 20 століття, чудово оснащений спортивний центр і найбільша у Померанії технічна бібліотека. Гданська Політехніка пропонує студентам проживання в 11 гуртожитках загальною кількістю 2500 місць. Доми студента розміщені неподалік кампусу, моря та великого парку.

Цікавишся як стати студентом Гданської Політехніки і увірватись в світ інноваційного навчання? Натискай “Подати заявку” або звертайся до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини