10

Факультетів

10
90

Напрямків

90
309

Спеціальностей

309
915

Вартість від

915 €

Вроцлавський Університет

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Вроцлавський Університет

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Державний
Вартість від: 915 €

Вроцлавський Університет (Вроцлавський Державний Університет) пол. Uniwersytet Wrocławski (UWr) - один з найбільших і найдавніших державних університетів Польщі. Заснований у 1702 році. З цим ВНЗ пов'язані імена 11 нобелівських лауреатів в галузях медицини, хімії, фізики та літератури.

| Вроцлавський Університет - відгуки та рейтинги

За критеріями польського рейтингу навчальних закладів Perspektywy Вроцлавський Університет стабільно входить у четвірку лідерів категорії “Університети”. У міжнародному рейтингу Webometrics ВНЗ займає п'яту сходинку серед університетів Польщі та 648 місце у світі (2018).

За відгуками іноземних студентів, Вроцлавський Університет є одним із найкращих в Польщі. ВНЗ знаходиться на третьому місці у переліку університетів, які найчастіше обирають студенти з інших країн. Тут навчаються понад 1200 іноземців (близько половини - українці).

| Вроцлавський Державний Університет: факультети, спеціальності та навчальні пропозиції

Навчальна пропозиція Вроцлавського Університету - це 10 факультетів, понад 60 напрямків бакалаврату та 50 напрямків магістратури. Близько 30 програм є англомовними. Абітурієнти можуть обрати одну з понад 230 спеціальностей у сфері точних, природничих, технічних, суспільних, гуманітарних наук, права та філології. Найпопулярнішими є спеціальності на факультеті права, адміністрації та економіки, факультеті біологічних наук та факультеті наук про землю.

В університеті здобувають освіту 26000 студентів. Навчальний процес забезпечують 1800 кваліфікованих наукових працівників, серед яких 440 професорів.

Вроцлавський Університет активно залучений до міжнародної співпраці. Є єдиним польським ВНЗ в світовій мережі ISEP (всього 250 університетів, з них 132 - у США). Членство тут означає, що студенти мають можливість провчитись рік в одному з американських університетів-партнерів.

Обмінні програми Вроцлавського Університету також дуже популярні серед студентів. За кількістю учасників програми Erasmus+ ВНЗ займає найвищі позиції з поміж всіх університетів Польщі. Також, студентам доступні популярні обмінні та стипендіальні програми CEEPUS, Visegrad Scholarship Programme, Fullbright та інші.

В загальному випадку вартість навчання у Вроцлавському Університеті для іноземців становить 1000-2500 євро за рік, однак українці з Картою Поляка мають право навчатись тут безкоштовно. Вступ відбувається на конкурсній основі на рівних з польськими абітурієнтами умовах (до уваги беруться оцінки українського атестата про освіту).

| Інфраструктура Вроцлавського Університету: гуртожитки, бібліотеки, ботанічний сад і полярна станція

До складу Вроцлавського Державного Університету входять понад 50 дидактичних будівель у п'яти кампусах (більшість у центрі Вроцлава), Вроцлавський Ботанічний сад, дендрарій, астрономічна, метеорологічна, кліматологічна обсерваторії, а також полярна станція на Шпіцбергені. Частина будівель є історичними пам'ятками і розміщена на туристичних шляхах, а частина - зразком новітньої архітектури. Бібліотека Вроцлавського Університету володіє найчисленнішою у Польщі та третьою в Європі колекцією середньовічних рукописів. Деякі були створені ще у V столітті.

Близько 2000 студентів забезпечуються місцями у п'яти гуртожитках Вроцлавського Університету. Вартість проживання тут коливається від 400 злотих в місяць за місце в тримісній кімнаті до 950 злотих за кімнату одномісну.

Студентське життя у Вроцлавському Університеті представлене науковими гуртками (понад 160), академічним спортивним клубом, університетським хором, танцювальним ансамблем, туристичним клубом, радіостанцією, телебаченням та активним самоврядуванням.

“Не думай двічі - приєднуйся до Вроцлавського Університету!” - такий девіз обрав своїм один із найкращих ВНЗ Європи і у цих словах є сенс. Дізнайся ще більше про переваги якісної освіти, скориставшись зворотнім зв'язком (кнопка “Подати заявку”) або звертайся до представництв Проекту “Освіта без кордонів" по Україні.

Поділитися:

Новини