6

Факультетів

6
35

Напрямків

35
121

Спеціальностей

121
870

Вартість від

870 €

Поморська Академія в Слупську

м. Слупськ , Польща Показати на карті

Поморська Академія в Слупську

Місто: м. Слупськ
Форма власності: Державний
Вартість від: 870 €

Поморська Академія в Слупську (пол. Akademia Pomorska w Słupsku (AP w Słupsku) - державний університет у Польщі. Заснований у 1957 році. Пропонує отримати вищу освіту в областях гуманітарних, точних, природничих наук, а також наук про здоров’я, управління та безпеку.

Факультети та спеціальності Поморської Академії в Слупську

Поморська Академія в Слупську - це 5 факультетів та понад 20 напрямків навчання. Мови викладання - польська та англійська. В університеті навчаються 3000 студентів, майже 200 з яких є іноземцями (здебільшого українці). Сюди приїжджають вивчати педагогіку, філологічні напрямки та охорону середовища. Викладацький склад університету - 550 наукових працівників,  серед яких 100 професорів та 200 докторів наук.

Відгуки про Поморську Академію в Слупську свідчать: тут дбають про затребуваність випускників на ринку праці і роблять це на перспективу. В співпраці з бізнесом розроблені програми інноваційних спеціальностей, як от екотехнології, біомоніторинг, захист кіберпростору та фізико-хімічна інженерія матеріалознавства. Партнерами університету в реалізації цього проекту стали компанії Kaliop, OptiNav, Wodociągi Słupsk, Grand Lubicz.

Міжнародна співпраця є ще однією сильною стороною ВНЗ. Помимо участі в популярних обмінних програмах (Erasmus+), університет підписав понад 50 угод про партнерство з вищими навчальними закладами інших країн. Активною є співпраця з Winona State University, в рамках якої студенти можуть 3 місяці (1 семестр) навчатись у США.

Вартість навчання в Поморській Академії в Слупську є доступною для іноземців та стартує від 765 євро за рік. Власники Карти Поляка вступають на таких же правах, як поляки, і навчаються безкоштовно.

Студентське життя та гуртожитки Поморської Академії в Слупську

Університет забезпечує студентів усім необхідним для навчання та розвитку інтересів у вільний від занять час. Аудиторії та лабораторії обладнані сучасною технікою, а університетська бібліотека є найбільшою у воєводстві. Діють наукові, творчі, спортивні гуртки та студентське самоврядування. В Поморської Академії в Слупську є 3 гуртожитки, вартість проживання в яких стартує від 280 злотих за місяць.

Поморська Академія в Слупську - це інноваційний університет з високою якістю освіти та доступною ціною. Бажаєш дізнатись більше? Залишай заявку на сайті, або відвідай представництво Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини