12

Факультетів

12
67

Напрямків

67
237

Спеціальностей

237
850

Вартість від

850 €

Зеленогурський Університет

м. Зелена Гура , Польща Показати на карті

Зеленогурський Університет

Форма власності: Державний
Вартість від: 850 €

Університет Зеленої Гури – це найбільший державний університет Любуського воєводства.

Університет Зеленої Гури був заснований 1 вересня 2001 року в результаті злиття PZ і WSP. 1 вересня 2017 року до університету було включено Державне вище професійне училище в Сулехові, яке зараз є філією Університету Зеленої Гури.

Навчання проводиться за денною та заочною формами.

Нині університет складається з 12 факультетів:

1.Художній

2.Будівництва, архітектури та інженерії навколишнього середовища

3.Економіки та управління

4.Інформатики, електротехніки та автоматики

5.Фізики та астрономії

6.Гуманітарний

7.Медицини та наук про здоров’я

8.Математики, інформатики та економетрії

9.Механічний

10.Біологічних наук

11.Суспільних наук

12.Права та адміністрації

А також Філія Університету Зеленої Гури в м. Сулехові

На окремих факультетах студенти мають можливість вивчати 63 напрями навчання, понад сто спеціальностей, за такими напрямами: гуманітарний, соціальний, економічний, природничий, точних і технічних наук і навіть художній. Університет Зеленої Гури входить до елітної групи класичних університетів, так званих безприкметникових .

Університет має право присуджувати вчений ступінь доктора хабілітованого за 7 дисциплінами та присуджувати науковий ступінь доктора за 17 дисциплінами. У двох докторантських школах (гуманітарних та соціальних наук Університету Зеленої Гури та Точних і технічних наук Університету Зеленої Гури) з 16 дисциплін ведеться очна докторантура.

До складу Університету Зеленої Гури входять:

ТОВ «Науково-технологічний парк» , основною метою якого є створення умов для використання науково-виробничого потенціалу регіону та стимулювання розвитку промисловості;

Любуський Інноваційно-Агротехнічний Центр Впровадження, місією якого є дослідження, розробка та впровадження агропродовольчого сектора;

ТОВ «Центр відновлюваної енергії» основні сфери діяльності якого зосереджені на дослідженнях і розробках у сфері відновлюваної енергетики.

Університет Зеленої Гури також є мажоритарним акціонером Університетської лікарні ім Karola Marcinkowskiego. Заклад є одним із найбільших і найсучасніших медичних установ у Любуському воєводстві. Це навчально-наукова база для студентів університету.

Завдяки коштам Європейського Союзу Університет Зеленої Гури придбав, серед іншого, сучасну університетську бібліотеку , найбільшу наукову бібліотеку в Любуському воєводстві, яка обслуговує не лише співробітників та студентів університету, а й мешканців міста та регіону.

При Інституті соціології створено Любуський центр соціальних досліджень . У структурі факультету біологічних наук діє Ботанічний сад . А від початку існування Університету в його стінах працює Видавництво , яке видає в середньому близько 130 видань на рік, з яких 40-50 повністю відредаговані.

Університет Зеленої Гури має велику навчальну базу, лабораторії та лекційні зали. Навчальний заклад динамічно розвивається і постійно модернізується. У жовтні 2019 року після пристосування колишньої академічної їдальні введено в експлуатацію лабораторію Інституту автоматизації, електроніки та електротехніки.

Студенти розвивають свої захоплення в дослідницьких клубах та студентських організаціях. Вони можуть використовувати численні спортивні споруди (легкоатлетичний стадіон, спортивний зал, тренажерні зали тощо).

В університеті є потужні академічні ЗМІ: Radio Index та веб-сайт. Є власний біг-бенд, і тут було засновано Zielonogórskie Zagłębie Cabaretowe.

Незважаючи на свою відносно коротку історію, Університет Зеленої Гури представляє себе як університет, відкритий для людей і нових викликів. Завдяки своєму серйозному науковому потенціалу та багатій матеріальній базі його вже сприймають як одну з головних воріт регіону до Польщі та світу.

Поділитися:

Новини