5

Факультетів

5
42

Напрямків

42
104

Спеціальностей

104
740

Вартість від

740 €

Природничо-Гуманітарний Університет в Седльце

м. Седльце , Польща Показати на карті

Природничо-Гуманітарний Університет в Седльце

Місто: м. Седльце
Форма власності: Державний
Вартість від: 740 €

Природничо-Гуманітарний Університет в м. Сєдльце (пол. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach) - державний університет у Мазовецькому воєводстві, розташований за 90 км від Варшави. Заснований у 1969 році. Пропонує якісну вищу освіту в областях природничих, точних, гуманітарних та економічних наук.

Факультети та спеціальності у Природничо-Гуманітарному Університеті у м. Седльце

Природничо-Гуманітарний Університет у м. Седльце - це чотири факультети та понад 50 спеціальностей. Пропозиція доволі широка: від традиційних історії, філології, математики до інноваційних аналітики та молекулярної діагностики, екологічної інженерії, просторового планування, зоопсихології та анімалотерапії. Навчання проходить польською або англійською мовою.

У ВНЗ навчаються 6000 студентів з Польщі та інших країн. Найчастіше іноземці обирають для вивчення управлінські спеціальності. Викладацький склад університету - це понад 500 висококваліфікованих наукових  працівників.

Природничо-Гуманітарний Університет у Седльце сприяє студентській мобільності та приймає участь у програмах обміну (Erasmus+, CEEPUS, Baltic University Programme). Для українців це означає можливість повчитись у двох закордонних університетах одночасно - польському та університеті країни-партнера.

Вартість навчання в Природничо-Гуманітарному Університеті у Седльце для іноземців стартує від 1240 євро за навчальний рік. Це не стосується власників Карти Поляка, адже вони можуть отримати вищу освіту в Польщі безкоштовно.

Студентське життя: гуртожитки, наукові кола і верхова їзда

Своїм студентам Природничо-Гуманітарний Університет у м. Седльце пропонує чотири гуртожитки загальною кількістю 700 місць. Інфраструктура ВНЗ своєрідна: тут поєднані класика архітектури у вигляді історично цінного Палацу Огінських та мегасучасна будівля гуманітарного факультету.

Позакласне життя університету насичене. До послуг студентів 2500 квадратних метрів спортивного центру, бібліотека на 360 місць, понад 30 наукових клубів і “родзинка” - десяток коней у центрі верхової їзди.

Студентам Природничо-Гуманітарного Університету у м. Седльце відкривається цілий світ можливостей. Бажаєш приєднатись? Телефонуй, пиши, або залишай заявку на сайті Проекту “Освіта без кордонів”. Відкрий для себе європейську освіту і отримай ключик до успішного майбутнього.

Поділитися:

Новини