5

Факультетів

5
15

Напрямків

15
65

Спеціальностей

65
1700

Вартість від

1700 €

Морська Академія в Щецині

м. Щецин , Польща Показати на карті

Морська Академія в Щецині

Місто: м. Щецин
Форма власності: Державний
Вартість від: 1700 €

Морська Академія в Щецині (Щецинська Морська Академія, пол. Akademia Morska w Szczecinie) - державний університет технічного профілю в Польщі. Готує спеціалістів з навігації, мехатроніки, кораблебудування та інших “морських” напрямків. Заснований у 1947 році. Підпорядкований Міністерству морської економіки та внутрішнього судноплавства Польщі. Це один з двох ВНЗ подібного типу в Польщі (другим є Морський Університет в Гдині).

Спеціальності та вартість навчання в Щецинській Морській Академії

Щецинська Морська Академія - це три факультети та понад 60 спеціальностей. Окрім польськомовних, популярними є програми  з англійською мовою викладання. В університеті навчаються 3500 студентів, з них майже 300 приїхали з інших країн (200 - з України). Найчастіше іноземці обирають навігацію, логістику, механіку та будову машин.

Вартість навчання в Щецинській Морській Академії для іноземців стартує від 1670 євро за рік. Деякі програми фінансуються проектами Європейського Союзу та є безкоштовними для абітурієнтів. Так, у 2018 році  в рамках проекту NEW HORIZONS іноземці отримали можливість безкоштовно вивчати океанотехніку (бакалаврат) та геоінформатику (магістратура). Також, безкоштовне навчання доступне власникам Карти Поляка: вступ відбувається на конкурсній основі та на рівних з громадянами Польщі правах.

Студенти Щецинської Морської Академії активно приймають участь у програмі мобільності Erasmus+, яка дає можливість від 3 до 12 місяців навчатись в одному з університетів-партнерів з інших країн.

Скільки заробляють випускники Морської Академії у Щецині

У темах про Щецинську Морську Академію на форумах часто цікавляться: скільки ж заробляють випускники ВНЗ. Вже після першого року навчання студенти можуть працювати матросами з заробітною платою від 1000 євро за місяць. Диплом бакалавра (інженера) дозволяє отримувати від 2000 євро в місяць. По завершенню магістратури доступними є заробітки від 5000 євро в місяць та вищі.

Протягом навчання студенти проходять оплачувані практики та стажування на підприємствах флоту, в портах та державних організаціях. Морська Академія у Щецині активно співпрацює з бізнесом та урядом у сфері науково-дослідницької діяльності. Партнери університету фінансують проекти та  отримують корисні розробки, а студенти мають шанс проявити себе та отримати унікальні навички в обраній професії.

Навчально-дидактична база та гуртожитки Морської Академії у Щецині

Сучасна інфраструктура є сильною стороною університету і підтверджує, що це дещо більше ніж просто Морська Школа у Щецині. На площі у 65 000 квадратних метрів розміщені 28 будівель. Тут є понад 100 обладнаних за останнім словом техніки лабораторій, тренажери та симулятори. Відгуки про Щецинську Морську Академію часто містять згадки про гордість університету - навчально-дослідницьке судно Nawigator XXI та унікальний в своєму роді European LNG Training Centre. Тут засвоюють на практиці отримані теоретичні знання та готуються до реальної роботи на морських суднах. Оновлення дидактичної бази відбувається постійно і частково фінансується Європейським Союзом.

Проживання студентів можливе у двох гуртожитках Морської Академії в Щецині. Комфортні доми студента розміщені за 300 метрів від основної будівлі університету. Вартість проживання тут становить близько 350 злотих на місяць.

Дізнайся більше про те, як зареєструватися в Щецинській Морській Академії та зробити кар’єру своєї мрії - натискай “Подати заявку” або відвідай найближче представництво Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини