1

Факультетів

1
7

Напрямків

7
10

Спеціальностей

10
1265

Вартість від

1265 €

Університет Іноземних Мов ім. Самуеля Богуміла Лінде

м. Познань , Польща Показати на карті

Університет Іноземних Мов ім. Самуеля Богуміла Лінде

Місто: м. Познань
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1265 €

Університет Іноземних Мов ім. Самуеля Богуміла Лінде в Познані (Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu, Вища Школа Іноземних Мов ім. Самуеля Богуміла Лінде) - це приватний університет філологічного спрямування, що був створений за ініціативи познанського філологічного середовища.

В червні 2000 року Міністер Народної Освіти Польщі вніс WSJO до реєстру приватних університетів Польщі. В цьому ж році перші студенти розпочали навчання за напрямком "Філологія". На самому початку в університеті було тільки дві спеціальності: англійська та німецька філологія. З часом пропозиція навчання розширилась. В 2007 році ВНЗ впровадив другий напрямок навчання - "Європеїстика", а із 2006 року WSJO проводить набір на магістратуру. В 2008 році WSJO отримав ім'я Самуеля Богуміла Лінде - лінгвіста, історика, освітнього діяча.

Зараз навчальна пропозиція за напрямком "Філологія" складається зі спеціальностей:

  • Англійська філологія.
  • Китайська філологія.
  • Німецька філологія.
  • Іспанська філологія.
  • Корейська філологія.
  • Японська філологія.
  • Скандинавістика (шведська, норвезька, данська мови).
  • Прикладна лінгвістика (англійська мова + німецька, іспанська або французька).

Навчання на англійській та німецькій філології доступне, як на бакалавраті, так і на магістратурі. Університет має дуже широку та розвинену пропозицію мовних курсів із: англійської, німецької, російської, італійської, іспанської, французької, шведської та японської мов. Пропонуються класичні групові заняття та індивідуальні. Є можливість підготовки до здачі міжнародних сертифікатів (типу, IELTS, TOEFL, FCE, Swedex і т.д.)

Кадрова політика Університету Іноземних Мов забезпечує студентам викладачів найвищого класу. Заняття проводять викладачі з докторськими ступенями, native speakers та асистенти зі ступенем магістра.

У WSJO на хорошому рівні розвинені міжнародні програми обміну студентів та закордонні практики. Можемо відзначити особливо тісну співпрацю із університетами Іспанії. Надзвичайно популярною є "Програма 2+2" Університету Іноземних Мов спільно з Університетом Хаддерсфільда (Велика Британія). Програма призначена для студентів англійської філології і дозволяє не тільки отримати подвійний диплом по закінченні, а і два роки провести в Англії, що для філологічної освіти є дуже суттєво.

Для отримання детальної інформації щодо вступу до Університету Іноземних Мов ім. Самуеля Богуміла Лінде, рекомендуємо Вам заповнити анкету або звернутись в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини