1

Факультетів

1
16

Напрямків

16
98

Спеціальностей

98
1830

Вартість від

1830 €

Варшавська Школа Економіки

м. Варшава , Польща Показати на карті

Варшавська Школа Економіки

Місто: м. Варшава
Форма власності: Державний
Вартість від: 1830 €

Варшавська Школа Економіки (Вища Комерційна Школа, Університет Економіки у Варшаві, Варшавський Економічний Університет, пол. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (SGH) - найстаріший та найкращий польський університет економічного та бізнес профілю. Державний, заснований у 1906 році. За статистикою, випускає найбільше майбутніх президентів великих польських компаній. Серед видатних випускників - 11 міністрів фінансів Республіки Польща.  В університеті навчаються понад 13000 студентів, з них близько 1000 - іноземці.

| Варшавська Школа Економіки - рейтинги та визнання

Варшавський Економічний Університет зосереджений на підготовці лідерів у сфері бізнесу. Успіх такого підходу відображається у відгуках студентів, досягненнях випускників та оцінках найкращих освітніх рейтингів. Так, польський рейтинг Perspektywy стабільно надає Варшавській Школі Економіки першість у категорії університетів економічного профілю. У загальному рейтингу ВНЗ Польщі позиція теж висока - 12 місце у 2018 році. За цим же рейтингом напрямки економіка, фінанси та бухгалтерський облік і управління найкраще  вивчати саме у Варшавській Школі Економіки.

Рейтинг “Rzeczpospolita” у 2018 році втретє поспіль визнав SGH найкращим економічним університетом. Серед іншого оцінювались час випускника, витрачений на пошук роботи (в середньому 1,7 місяці) та заробітки (найвищі порівняно з випускниками інших ВНЗ).

У 2016 році Financial Times включив Варшавську Школу Економіки у перелік найкращих вищих бізнес шкіл Європи та поставив її на 83 місце.

| Навчальна пропозиція Варшавської Школи Економіки

У Варшавській Школі Економіки немає факультетів, але залежно від напрямку досліджень кафедри згруповані у 5 колегій: економічного аналізу, соціоекономіки, світової економіки, бізнес-адміністрування, управління та фінансів. Економічний університет у Варшаві пропонує бакалаврські, магістерські та післядипломні програми. Окрім польськомовних, високим попитом користуються програми англійською мовою навчання. Для деяких англомовних спеціалізацій (міжнародна економіка, міжнародний бізнес) доступні програми подвійного диплому з університетами Чехії, Франції, Німеччини та Південної Кореї. Надзвичайно популярними є престижні програми МВА: CEMBA (дає можливість отримати диплом Університету Квебека в Монреалі (Канада) та MBA-SGH.

Практичній складовій навчання в університеті надається виключна роль. Кожного року частина програм викладається у тісній співпраці з потужними бізнес корпораціями (Procter & Gamble, McKinsey & Company, Mastercard, Deloitte). В 1998 році при Варшавському Університеті Економіки створено корпоративний партнерський клуб, до якого входять найкращі польські компанії. У рамках партнерства спонсоруються бібліотека, матеріально-технічна база, відбуваються тематичні події. Деякі партнери двічі на рік проводять рекрутингову кампанію серед студентів університету.

Варшавська Школа Економіки активно залучена до міжнародного співробітництва у сфері освіти. Це єдиний ВНЗ Польщі у складі CEMS та PIM - престижних об’єднань бізнес-шкіл. Попитом у студентів користуються обмінні міжнародні програми, серед яких найпопулярнішими є Erasmus+ та програми подвійного диплому. Всього партнерами Варшавської Школи Економіки є близько 290 університетів з різних країн світу.

Вартість навчання для іноземців стартує від 2000 євро за семестр. Українці з Картою Поляка можуть навчатись в університеті безкоштовно та вступають на рівних з громадянами Польщі умовах.

| Студентське життя та гуртожитки у Варшавському Університеті Економіки

Життя студентів цього економічного університету у Варшаві є насиченим: тут працюють 60 студентських організацій, близько 40 наукових гуртків та активне студентське самоврядування. До складу Головної Торгової Школи у Варшаві входять два гуртожитки з загальною кількістю місць близько 600. Гуртожитки знаходяться близько біля головного кампусу та до станції метро.

Університет Економіки у Варшаві - це ідеальне поєднання європейської якості освіти та доступної вартості навчання. Дізнайся більше про ВНЗ, який готує керівників корпорацій, міністрів фінансів і просто добре оплачуваних спеціалістів у сфері бізнесу - натискай “Подати заявку” або звернись до одного з представництв Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини