3

Факультетів

3
10

Напрямків

10
36

Спеціальностей

36
1090

Вартість від

1090 €

Університет Атенеум

м. Гданськ , Польща Показати на карті

Університет Атенеум

Місто: м. Гданськ
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1090 €

Університет Атенеум (пол. Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku) - один із найбільших і найвідоміших приватних університетів на півночі Польщі.  Надає вищу гуманітарну освіту. Вважається правонаступником престижної гімназії Атенеум Гданський, яка діяла у місті в XVII-XVIII столітті.

Факультети та спеціальності в Університеті Атенеум

В Університеті Атенеум діють три факультети. Тут вивчають філологічні напрямки, педагогіку, європеїстику, журналістику та управління. Навчання проходить польською мовою. ВНЗ вдало поєднує ідеали класичної гуманітарної освіти та можливості сучасних технологій. Як декларує офіційний сайт Університету Атенеум: “комплексна освіта є пріоритетом, ми робимо все можливе, щоб забезпечити відмінні умови навчання, а також середовище, орієнтоване на студента”.

Вища гуманітарна освіта може бути сучасною, затребуваною і надзвичайно важливою. Для прикладу, вивчати тут педагогіку - це більше, ніж готуватись до професії вчителя. Серед спеціальностей Університету Атенеум: опікунсько-виховна педагогіка, ресоціалізація із соціотерапією, ресоціалізація та боротьба із залежностями, медіатор та куратор з педагогічним модулем. Випускники ВНЗ роблять кар’єру не тільки у навчальних закладах, але й у волонтерських групах, центрах психологічної допомоги, центрах реабілітації дітей з особливими потребами і т.д.  

Вивчати філологічні напрямки у ВНЗ також престижно. Університет Атенеум є сертифікованим центром Британської Ради (British Counsil). Тут можна здавати іспити FCE, CAE, CPE, UKLAP, ACCA, TOLES і, найважливіше, - пройти тестування IELTS.

Викладацький склад ВНЗ представляють кваліфіковані фахівці своїх галузей. Високий рівень науковців підтверджується профільними дипломами та відзнаками.

Вартість навчання та інфраструктура Університету Атенеум

Вартість навчання в Університеті Атенеум стартує для українців від 975 євро за рік, незалежно від наявності Карти Поляка (бо це приватний ВНЗ).

Університет розташований у центрі Гданська, недалеко від головного залізничного вокзалу. Інфраструктура навчального закладу - це зручні просторі аудиторії з сучасним аудіовізуальним обладнанням, комп'ютерна лабораторія, інтернет-кафе та бібліотека з відділом наукових досліджень. У ВНЗ діють активний Студентський парламент та Академічний спортивний клуб.

Бажаєш отримати гуманітарну освіту, яка ламає стереотипи про “несучасність”? Телефонуй, пиши, або залишай заявку на сайті. Можливо, Університет Атенеум чекає саме Тебе.

Поділитися:

Новини