5

Факультетів

5
40

Напрямків

40
120

Спеціальностей

120
1500

Вартість від

1500 €

Гуманітарно-Природничий Університет ім. Яна Длугоша в Ченстохові

м. Ченстохова , Польща Показати на карті

Гуманітарно-Природничий Університет ім. Яна Длугоша в Ченстохові

Форма власності: Державний
Вартість від: 1500 €

Гуманітарно-Природничий Університет ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Академія ім. Яна Длугоша в Ченстохові, пол.Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie (UJD) - популярний державний університет Польщі. Заснований у 1971 році як Вища Педагогічна Школа, однак з часом став потужним осередком вищої освіти з пропозицією в понад 40 напрямків навчання.

Факультети та спеціальності Академії ім. Яна Длугоша в Ченстохові

Академія ім. Яна Длугоша - це чотири факультети: історико-філологічний, математично-природничий, педагогічний та художній. Тут навчаються майже 5000 студентів з Польщі та інших країн. Серед іноземців найбільше українців. Сюди приїжджають вивчати філологічні напрямки, математику, інформатику та управління. Викладацький склад університету - близько 700 наукових працівників.

Навчальний заклад вирізняється сучасними підходами до освітнього процесу. Так, університет співпрацює з ВНЗ інших країн у рамках міжнародних обмінних програм (Erasmus+) та двосторонніх угод. Серед партнерів - університети США, Франції, Іспанії, Аргентини, Перу, Словаччини, Чехії та багатьох інших держав. Діють програми подвійного диплому з німецьким університетом Hochschule der Bundesagentur für Arbeit та французьким Université du Mans.

Для допомоги з пошуком місця практики, стажування та роботи при університеті діє Бюро Кар’єр. На офіційному сайті цього відділу постійно оновлюється інформація про доступні вакансії. Студенти академії практикуються у приватних і державних компаніях, національних парках, туристичних фірмах та у міністерствах (активною є співпраця з Міністерством Навколишнього Середовища).

Вартість навчання в Університеті ім. Яна Длугоша для іноземців стартує від 1500 євро за рік. Винятком є власники Карти Поляка: цей документ дає право вступати до університетів на рівних з громадянами Польщі правах та навчатись безкоштовно.

Студентське життя та гуртожитки Академії ім. Яна Длугоша в Ченстохові

У вільний від навчання час студенти університету займаються у наукових та художніх гуртках, самоврядуванні, видавництві студентського журналу, а також у спортивному центрі. Кампус університету складають сучасні аудиторії, лабораторії, бібліотека та спортивний комплекс. “Родзинкою” інфраструктури є відкритий у 2004 році планетарій, в якому застосовується новітня система DIGISTAR III SP. В Академії ім. Яна Длугоша є власний гуртожиток “SKRZAT” з одно-, дво- та тримісними кімнатами. Вартість проживання тут становить 280-350 злотих в місяць.

Академія ім. Яна Длугоша - це університет з пропозицією європейської освіти за доступною ціною. Дізнайся більше як отримати диплом, що визнається в світі,  - залишай заявку на сайті або відвідай найближче представництво Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини