3

Факультетів

3
9

Напрямків

9
13

Спеціальностей

13
1630

Вартість від

1630 €

Гданський Медичний Університет

м. Гданськ , Польща Показати на карті

Гданський Медичний Університет

Місто: м. Гданськ
Форма власності: Державний
Вартість від: 1630 €

Гданський Медичний Університет (пол. Gdański Uniwersytet Medyczny, GUMed) - найбільший та найстаріший університет північного регіону Польщі. Заснований у 1935 році на базі міського шпиталю. Є найкращим польським медичним ВНЗ у рейтингу від Perspektywy (2018).

Навчальна пропозиція Гданського Медичного Університету

Гданський Медичний Університет - це 4 факультети медичного спрямування, один з яких організовано спільно з Гданським Університетом. ВНЗ пропонує більше 15 напрямків навчання з польсько- та англомовними програмами. Всього в університеті навчаються 6000 студентів. Викладацький склад GUMed - понад 900 визнаних теоретиків та практиків в різних областях медицини.

Якість освіти та ціни Гданського Медичного Університету приваблюють до себе іноземних абітурієнтів. В загальній структурі ВНЗ студенти з інших країн становлять близько 17% (це половина всіх іноземних студентів Гданська). Найчастіше сюди приїжджають опановувати лікарську справу.

Вартість навчання для українців стартує від 1910 євро за рік. ВНЗ є державним, тож власники Карти Поляка можуть отримати медичну освіту у Польщі безкоштовно.

Медичний університет в Польщі для іноземців: сучасне обладнання і прогресивні дослідження

Тут є все необхідне для того, щоб отримати якісну медичну освіту у Польщі. Теоретична підготовка відшліфовується на практиці, а її тут достатньо. Студенти займаються з застосуванням новітнього обладнання в сучасних приміщеннях. Гданський Медичний Університет постійно інвестує кошти в дослідження та розвиток  своєї інфраструктури, чим стає ще більш привабливим медичним університетом в Польщі для іноземців.

Університет є засновником чотирьох закладів охорони здоров'я, включаючи дві клінічні лікарні - Університетський клінічний центр і Університетський центр морської і тропічної медицини. Тут не тільки надають консультації, але й здійснюють трансплантацію органів (нирок, кісткового мозку і серця), проводять хіміотерапію та здійснюють інші оперативні втручання.

Ще одним дітищем ВНЗ є Центр інвазивної медицини. Це нова сучасна лікарня, в якій працює 12 відділень. На даху будівлі є вертолітний майданчик для обслуговування найбільш екстрених викликів.

Для проживання студентів у Гданському Медичному Університеті є 4 гуртожитки з доступними цінами та комфортними умовами.

Бажаєш отримати медичну освіту в Польщі за доступною ціною? Гданський Медичний Університет - чудовий варіант. Залишай заявку щоб дізнатись більше про можливості навчання за кордоном. Світ відкритий для тебе!

Поділитися:

Новини