7

Факультетів

7
32

Напрямків

32
176

Спеціальностей

176
740

Вартість від

740 €

Кошалінська Політехніка

м. Кошалін , Польща Показати на карті

Кошалінська Політехніка

Місто: м. Кошалін
Форма власності: Державний
Вартість від: 740 €

Кошалінський технічний університет є сучасним навчальним закладом з багатою історією та високими стандартами якості. Більше 45 років університет єдиний у своєму роді у Середній Помор'ї, який надає технічну освіту на державному рівні.

Університет забезпечує навчання для дев'яти тисяч студентів у різних галузях, охоплюючи 27 навчальних курсів, серед яких технічні спеціальності, економіка, мистецтво та гуманітарні науки.

Протягом десятиліть Кошалінський технологічний університет виступає важливим джерелом висококваліфікованих кадрів для регіону. За цей час він випустив 45 тисяч випускників, успішно працевлаштованих у різних сферах економіки та промисловості. У 2014 році університет отримав високі оцінки в рейтингу «Престиж у роботодавців 2014», опублікованому освітнім порталом «Perspektywy», визнаному найкращим серед вищих навчальних закладів Західнопоморського воєводства.

Кошалінський технологічний університет гордиться досвідченими викладачами, сучасною лабораторною базою, спортивною та розважальною інфраструктурою, платформою електронного навчання, обширною університетською бібліотекою, активним академічним середовищем, а також системою грантів та співпраці.

Університет забезпечує найкращі умови для розвитку особистості та навчання, постійно адаптуючи програми до потреб ринку праці та очікувань студентів. Відмінна професійна підготовка та високі шанси на успішну кар'єру роблять Кошалінський технічний університет привабливим вибором для студентів.

Розташований біля підніжжя Хелмської гори, поруч із Ямно та Любятовськими озерами, університет знаходиться в екологічно чистому регіоні, оточеним красивими поморськими лісами та розташованим у мальовничому місті, яке стрімко розвивається та активною міською спільнотою.

Місто, в якому розташований Кошалінський технологічний університет, має надзвичайну перевагу через своє розташування на шляху від Щецина до Гданська та близькість до узбережжя Балтійського моря. Від центру міста до морського курорту Мельно можна легко дістатися, подолавши всього 14 кілометрів. Маршрут може бути пройдений пішки по туристичних стежках, на велосипеді, рейковим автобусом чи пасажирським катером через сусіднє озеро. Поза туристичним сезоном до морських курортів Колобжег і Дарлово можна дістатися за 40 хвилин.

Кошалінський технологічний університет розташований у трьох кампусах по вулицях Квятковського, Рацлавицькій та Снядецькій. Досягти кожного з них автобусом займе лише кілька хвилин, завдяки зручному громадському транспорту, який сприяє легкому сполученню між кампусами та житловими районами студентів.

Університет має чотири студентські гуртожитки, де кожна кімната має доступ до мережі Інтернет. Гуртожитки утворюють студентський житловий район біля вулиці Рейтана, включаючи студентський клуб "Kreślarnia", паб "Żak pod Kreską", студентське радіо "Jantar" та волейбольний майданчик. Навпроти гуртожитків є автобусна зупинка.

Студентські гуртожитки пропонують дво- та тримісні кімнати, де у тримісних є холодильники та міні-кухні. Житловий масив студентів розташований біля одного з університетських містечок на вулиці Снядецькій, і до інших кампусів можна дістатися автобусом.

Університет пропонує різні системи фінансової підтримки для студентів, включаючи стипендії на утримання, допомогу з інвалідності, стипендії ректора для визначених досягнень та інші види допомоги. Студенти мають можливість ознайомитися з критеріями та подати заяву на отримання підтримки у деканаті.

Поділитися:

Новини